9К35 "СТРЕЛА-10"
Контакти
Офіс:
Виробництво:
- Київська область, Яготинский р-н, с. Засупоевка, вул. Польова 41
- techimpex@techimpex.com.ua
- +38045 753 42 47
Основні напрями модернізації ЗРК БД 9К35М(М2) «Стрела-10М(М2)»
Введення до складу апаратури двоканального оптико-електронного блоку (ОЕБ) з автоматом автоматичного супроводження цілей, який включає:
- тепловізійний (інфрачервоний) канал;
- оптичний (телевізійний) канал.
Це дозволяє:
- вести бойову роботу у нічний час та за умови поганої погоди (складної) оптичної видимості одночасно у двох пасивних каналах, що підвищує ефективність бойового застосування ЗРК;
- зменшити час реакції ЗРК за рахунок відсутності необхідності ручного допошуку цілі (грубе та точне прицілювання) та автоматичного захоплення цілі на супровід.
Додаткова (можлива) опція:
- введення до складу апаратури лазерного далекоміру на заміну АОЗ, який визначає зону пуску ЗРК (формує команду «ЗОНА», яка дозволяє пуск ракети), або
- докорінна модернізація АОЗ з переводом на сучасну елементну базу (відмовлення від проблемних комплектуючих МИ-318Б, К-117Б, РР-176-1, ТГИ-270/12), що дозволяє підвищити експлуатаційну надійність та ремонтопридатність АОЗ, або
- використання сучасного компактного вітчизняного когерентно-імпульсного радіолокаційного далекоміра міліметрового діапазону на заміну існуючої АОЗ (можливо розглянути питання застосування такого РЛС з функцією автоматичного супроводження по кутовим координатам).
Введення до складу апаратури цифрової обчислювальної системи (ЦОС) загального використання з відповідним програмним забезпеченням.
Це дозволяє:
- підвищити рівень автоматизації бойової роботи ЗРК;
- проводити необхідні обчислення з більшою точністю та формувати команди управління відповідно до обставин бойової роботи ЗРК та відмовитися від дискретно-аналогових обчислювачів.
Введення до складу апаратури сучасних цифрових екстракторів обміну телекодовою інформацією (на заміну застарілих засобів аналогового радіозв’язку з АСУ типу 9С80 та 9С482, які працюють виключно в форматі АСПД-У).
Це дозволяє:
- отримувати командиру БМ інформацію про повітряну обстановку безпосередньо з мережі оповіщення та КП старшого начальника (у частині, що стосується);
- підвищити, зокрема, швидкість та якість вирішення завдань цілевказання та цілерозподілення, у тому числі налагодження ефективного обміну інформацією під час бойової роботи між окремими бойовими машинами ЗРК.
Введення до складу апаратури відображення інформації (пульту командира) сучасного монітору (терміналу командиру БМ), що дозволяє покращити умови керування процесом бойової роботи та підвищити її ефективність.
Введення до складу апаратури GPS-навігатора (варіант - на заміну ТНА-3),
що дозволяє:
- покращити швидкість та якість орієнтування на місцевості під час підготовки та ведення бойової роботи;
- підвищити рівень технологічної та інформаційної взаємосумісності з відповідними підрозділами країн НАТО.
Введення до складу апаратури бойової машини сучасних засобів цифрового зовнішнього радіозв’язку та внутрішнього зв’язку на заміну застарілих (типу Р-123, Р-124, Р-173, Р-174).
Введення до складу ЗРК (взводу) сучасного дизель-генератора, пропонуються варіанти:
- на заміну 9И111 (використовується для одночасного живлення чотирьох БМ на бойовій позиції взводу постійною напругою 28В) сучасним дизель-генератором 10-12кВт;
- введення до складу бойової машини дизель-генератора потужністю 1-2кВт, який передбачається використовувати для живлення апаратури на позиції (під час руху БМ використовувати існуючий ГОМ).
Окремі опції:
- введення до складу апаратури БМ кондиціонеру;
- модернізація (заміна) приладів нічного бачення механіка-водія.